Krok 1

Umówienie się na spotkanie celem zapoznania się z naszą ofertą.

Na tym etapie przedstawimy Państwu pełną gamę dostępnych u Nas materiałów (frontów, blatów), a także praktyczne rozwiązania nowoczesnych systemów meblowych.

Możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny
Musisz tylko zabrać na umówione spotkanie wizualizację-projekty mebli / przygotowanych przez projektanta lub odręczny rysunek/ i informacje potrzebne do przygotowania wstępnej wyceny.
Możesz również przesłać na maila wizualizacje/projekty mebli ze wszystkimi informacjami potrzebnymi do przygotowania wstępnej wyceny.

Wycena płatna kwota jest odliczana od wartości zamówienia, więc jeśli nasze realizacje Ci się podobają nic nie tracisz. Jeśli nie posiadasz projektu- wizualizacji, oczywiście pomożemy w zaprojektowaniu wymarzonych mebli, doradzimy jakie materiały i systemy zastosować - napisz lub zadzwoń i poproś o przedstawienie oferty

Korzystając z naszych usług służymy pomocą i doradztwem podczas realizacji.

Krok 2

Pomiar u Państwa.
Po akceptacji wstępnej wyceny kolejnym krokiem jest wizyta pomiarowa u Państwa w dogodnym terminie.

Podczas wizyty zostanie dokonany pomiar pomieszczeń, w których mają pojawić się wybrane przez Państwa meble. Pomiary są płatne 300 zł na terenie Łodzi w momencie skorzystania z naszych usług na wykonanie mebli jest to bezpłatne. / zostanie odliczone od zamówienia /

Krok 3

Przedstawianie projektu po pomiarze.

Po dokonanym pomiarze przygotowujemy wizualizacje 3D, co nie wyklucza możliwości wprowadzenia kolejnych zmian na Państwa życzenie. Skrupulatnie omawiamy kwestie na pozór mniej istotne, jak np. rodzaj zawiasów, otwierania czy uchwytów , w rzeczywistości wpływające na całokształt projektu mebli. Jest również możliwość zamówienia próbki koloru np. lakieru lub forniru.

Krok 4

Podpisanie umowy.

Po ustaleniu szczegółów projektu na spotkaniu zostanie przygotowana umowa. Jest to już tylko formalność. Otrzymujecie Państwo umowę i projekt. Na tym etapie służymy pomocą techniczną i współpracujemy również z Państwa firmą remontowo budowlaną.

Krok 5

Montaż

Montaż odbywa się w ustalonym wcześniej terminie.


Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli
na indywidualne zamówienia klientów.

  • Meble kuchenne nowoczesne i klasyczne
  • Meble pokojowe i sypialniane
  • Szafy wnękowe
  • Garderoby, zabudowy wnęk
  • Meble łazienkowe
  • Meble biurowe i sklepowe
  • Inne nietypowe według potrzeb klienta

Umów się na wizytę telefonicznie - zarezerwujemy dla Ciebie czas na spotkanie